Vestuvinių suknelių siuvimas

Taip jau būna, kad ieškant gražiausios vestuvinės suknelės tenka aplankyti ne vieną vestuvinių suknelių saloną Vilniuje ir kituose miestuose, tačiau taip ir nerasti stilingos vestuvinės suknelės, kuri tobulai Jums tiktų ir patiktų… Tuomet išeitis – individualus siuvimas. Toks būdas turi daug privalumų – jūs ne tik gausite madingą vestuvinę suknelę, bet kartu galėsite susikurti unikalią, niekur nematytą labiausiai figūrai tinkančią vestuvinę suknelę. Kad nenusivilti rezultatu, būtina prieš pradedant siuvimo procesą pasimatuoti bent panašius siluetus, audinius, kirpimus kuriuos naudosite savo vienintelės ir nepakartojamos suknelės siuvime.

Kaip vestuvinės suknelės siuvimas vyksta mūsų mados namuose?

Taigi, pasimatavus galybę vestuvinių suknelių supratote kokios norite. Tarkime, kaip būna dažniausiai, labai norisi vienos suknelės viršaus, bet visiškai kitokio sijono, na ir dar to bantuko nesinori.. Kadangi pasimatavote ir matėte, kad tikrai tiek viena tiek kita dalis atrodo gerai, tuomet ateina mūsų eilė – įvertinti, ar galima šias dvi mintis jungti, ar jos nekonkuruos ir kas yra labai svarbu – papildys viena kitą, ar derės audiniai, ar techniškai tai įmanoma padaryti. Mes padėsime Jums, ir kai eskizas, sujungęs visus šiuos klausimus, nuguls ant stalo – galima bus ramiai laukti pirmojo primatavimo. Dažniausiai siūlome užsisakyti suknelės siuvimą likus 4-6 mėnesiams iki šventės.

Mes Jus išmatuojame ir sutariame pirmąjį primatavimą (po 4-6 savaičių). Priklausomai nuo suknelės modelio bus reikalingi 3-4 primatavimai. Jei nuotaka gyvena ne Lietuvoje, dažniausiai tariamės, kad ji atvyktų bent vieną kartą – tuomet per dieną ar dvi padarome du primatavimus.  O jau likus savaitei iki šventės – paskutinis primatavimas ir atiduodame suknelę.

Kiti dažni klausimai:“Kada matysiu suknelės galutinį vaizdą” – nežinau, kaip kiti vestuvinių suknelių dizaineriai, bet mes stengiamės pabaigti vestuvines sukneles likus mėnesiui iki šventės – taip saugodami savo ir nuotakų nervus.

“Ar galėsiu keisti dekorą? Pvz.: nuimti arba kitaip surišti bantuką?” Tikrai taip, tai galima daryti kai suknelės pagrindas pasiūtas ir geriausiai matosi – kokio dekoro trūksta, o galbūt jo išvis nereikia.

“O jeigu sukūsiu” – būtent todėl siūlome paskutinį matavimą daryti paskutiniąją savaitę –kad suknelė gulėtų tobulai.

“O nuometas ir visa kita” – nuometas, jo ilgis, dekoras parenkamas kai jau yra dekoruota vestuvinė suknelė su palenkimu – tada geriauisiai matosi, kokio jo reikia. O patarimai kuriant bendrą įvaizdį – kiekvieno primatavimo metu, nes vestuvinės suknelės siuvimas lyg paveikslo tapymas – viskas pildosi po truputį ir lemiančių pakeitimus veiksnių čia labai daug, tad nepergyvenkit ir po truputį dėliokime tą sudėtingą ir didingą kūrinį.