Vestuvinės suknelės

VAMP MADOS NAMŲ suknelės puošia žurnalų “Žmonės”, “Ikona”, „Stilius“, “Vestuvės.lt” viršelius. Fotosesijose įamžintos gražiausios Lietuvos moterys – Jurgita Jurkutė, Asta Valentaitė, Agnė Jagelavičiūtė, Karolina Toleikytė, Simona Burbaitė, Karolina Meschino. Pasirinkusias mūsų sukneles nuotakas fotografuoja geriausi šalies fotografai – Gediminas Žilinskas, Eigirdas Scinskas, Linas Dambrauskas ir daugelis kitų.

1peržiūrėti
2024 m. vestuvinių suknelių kolekcija
1peržiūrėti
2023 m. vestuvinių suknelių kolekcija
Vestuvinės suknelėsperžiūrėti
2022 m. vestuvinių suknelių kolekcija
Vestuvinės suknelėsperžiūrėti
2021 m. vestuvinių suknelių kolekcija
zaliaperžiūrėti
Wedding fashion show 2020
01peržiūrėti
2020 m. vestuvinių suknelių kolekcija
Vestuvinės suknelėsperžiūrėti
Wedding fashion show 2019
Vestuvinės suknelėsperžiūrėti
2019 m. vestuvinių suknelių kolekcija
2018 m. vestuvinių suknelių kolekcijaperžiūrėti
2018 m. vestuvinių suknelių kolekcija
2017 m. vestuvinių suknelių kolekcijaperžiūrėti
2017 m. vestuvinių suknelių kolekcija
2016 m. vestuvinių suknelių kolekcijaperžiūrėti
2016 m. vestuvinių suknelių kolekcija
2015 m. vestuvinių suknelių kolekcijaperžiūrėti
2015 m. vestuvinių suknelių kolekcija
2014 m. vestuvinių suknelių kolekcijaperžiūrėti
2014 m. vestuvinių suknelių kolekcija
2013 m. vestuvinių suknelių kolekcijaperžiūrėti
2013 m. vestuvinių suknelių kolekcija

Nuotakai, pradėjusiai vestuvinės suknelės paieškas, pradžioje gali pasirodyti labai sudėtinga ir painu – daugybė stilių, siluetų, formų, audinių rūšių. Ir klausimas – ar visada reikalingos madingos vestuvinės suknelės? Norėčiau patarti ir pirmiausiai suskirstyti vestuvines sukneles pagal pasirinktą šventės vietą: ar tai būtų moderni vestuvinė suknelė, galbūt boho stiliaus, galbūt pūsta vestuvinė suknelė, o gal lengvai krentanti, stilinga vestuvinė suknelė. Atsirinkusi pagal tai, toliau nuotakai beliktų padedant konsultantams pasirinkti teisingo kirpimo vestuvinę suknelę ir galiausiai suderinti šventės akcentus bei dekorą. Nes gražiausios nuotraukos ir įsimintiniausia šventė būna tada, kai išlaikomas stiliaus vientisumas. Labai svarbu ne tik suknelė, bet ir makiažas, šukuosena, taip pat nereikėtų pamiršti ir jaunikio aprangos, nes, daugelyje nuotraukų būsite kartu, tad reikėtų kurti bendrą, derantį stilių.

BALINĖS VESTUVINĖS SUKNELĖS

Klasikinės ir prabangios vestuvinės suknelės įspūdingiausiai atrodys dvare arba prabangioje viloje. Kaip besikeistų vestuvinių suknelių mados, šio tipo suknelės visada bus madingos ir bet kurią nuotaką pavers princese. Dažniausiai tai suknelės atvirais pečiais, liemuo tvirtai suveržiamas korsetu, o sijonas siūnamas iš dešimčių ar net šimto metrų tiulio. Modernesnis tokios suknelės variantas – siauras sijonas, o nuo šonų ir nugaroje platus Mikado šilko arba tiulio, gali ir būti nusegamas sijonas. Tokiu būdu nuotaka gali parodyti savo figūra, o iš šono ar nugaros priminti tikrą princesę, tuo pačiu, šventės metu keisti įvaizdį, nusisegant platųjį sijoną. Renkantis tokio tipo vestuvinę suknelę ir apnuoginus pečius geriausiai žiūrėtųsi sukelti, arba dalinai sukelti plaukai. Nuometas gali būti ypatingai prabangus – ilgas, siuvinėtas kristalais, gali būti atsikartojančiais suknelės dekoro elementais arba šimtais šilkinių žiedlapių. Labiausiai derantis klasikinis makiažas, kai paryškinamos akys, o lūpos padengiamos “nude” spalvos lūpdažiu bei blizgiu.

Vyriškiui galimi keli prabangūs pasirinkimai – juodas klasikinis smokingas ir varlytė. Jei vestuvės ypatingai prabangios gali būti pasirinktas baltas smokingas, gali būti net ir frakas. Ir nors vestuvinės suknelės kaina gali būti panaši į automobilio kainą dažnai tokiose vestuvėse nuotakos keičia vestuvines sukneles ir net ne vieną kartą. Pirmoji ir įspūdingoji keičiama po ceremonijos, į patogesnę, skirtą šokiams, bendravimui su svečiais (kurie galės prieiti arčiau nuotakos, ją apkabinti ir nebijoti užlipti ant tikro meno kūrinio:)

MODERNIOS VESTUVINĖS SUKNELĖS

Moderni vestuvinė suknelė  – nuotakoms norinčioms švęsti vestuves mieste, restorane, galbūt atviroje terasoje ant namo stogo. Rafinuota ir stilinga vestuvinė suknelė bus pasiūta iš prabangaus storo šilko, žakardo, o galbūt šilkinio krepo, minimaliai arba visai nedekoruota, tačiau turinti išskirtinį akcentą –  įspūdingą konstrukciją, ar dailiai surištą bantą, ar nepadoriai ilgą skeltuką. Plaukai surišti į “lapės” arba “arklio uodegą”, ausyse – modernių formų išraiškingi auskarai. Vienintelis atvejis, kai nuotaka gali rinktis ryškiai raudonai ar bordo spalva dažytas lūpas ir visiems stiliaus kanonams paneigti kartu paryškinti ir akis. Aišku, tokiam makiažui reikalingas ypatingas profesionalas, nes kaip sakoma laužyti ir nesuklysti yra žymiai sunkiau nei paklusti taisyklėms. Jaunikis tuo pačiu gali rinktis iš daugelio tamsių ir sodrių spalvų kostiumų – baklažano, šokolado, gilios mėlynos ar smaragdo spalvos. Kad jaunikis neatrodytų lyg iš darbo į vestuves užsukęs, siūlyčiau rinktis to paties atspalvio, vienspalvį, siaurą kaklaraištį. Brangus laikrodis užbaigtų stilingą jaunikio įvaizdį. Vestuvių dekoras – monochrominis, išradingai dekoruoti stalai, ypatingas meniu ir švelnūs džiazo garsai užburs ir sužavės visus svečius.

LENGVAI KRENTANČIOS VESTUVINĖS SUKNELĖS

Lengvai krentančia vestuvine suknele pasipuošusi nuotaka šventės vietai gali pasirinkti prieplauką, restoranėlį prie jūros arba tiesiog ceremoniją ant jūros kranto. Tokias vestuvines sukneles mes siūname iš lengviausio šilkinio šifono, arba šilko organzos. Fotografai užfiksuos galybę gražiausių nuotraukų, skirtingų formų ir nuotaikų, kai suknelė tarsi gyva šoks vėjyje, plaikstysis ir keis formą. Šilkine vestuvine suknele pasipuošusi nuotaka jausis lengvai, nesuvaržyta, o šilkas maloniai vėsins kūną. Plaukai lengvai pinti, o galbūt palaidi ir garbanoti, puošti ilgu nuometu arba tiara pinta iš perliukų ir kristalų. Renkantis tokias vestuvines sukneles nereikia persistengti su makiažu – lengvas, beveik nematomas, švelnios pastelinės spalvos, paryškintos blakstienos ir natūrali lūpų spalva su blizgiu. Auskarai – nuo visiškai minimalistinių perliukų (jūra, smėlis…) iki kabančių, galbūt puoštų floristiniais motyvais, o jaunikis neįpareigojančiai turėtų pasirinkti šviesių spalvų kostiumą, galbūt nesirišant kaklaraiščio ir paliekant prasegtą viršutinę marškinių apykaklę. Jei ceremonija vyks ant kranto – tinkamas ir linas – šviesiai pilkos kelnės ir balti marškiniai.

BOHO STILIAUS VESTUVINĖ SUKNELĖ

Miškas, kaimo sodyba, pievutė ant kalvos –čia puoštis reikėtų boho stiliaus vestuvine suknele. Tokia šventė asocijuojasi su milijonu iškabintų lempučių, miško žaluma ir lengvumu. Dažniausiai tai vestuvinės suknelės ilgomis rankovėmis, gali būti nertos, siuvinėtos su daugybe raukinukų iš nėrinių, taip pat nebūtinai ilgos – gražiai atrodo midi ilgio arba trumpos vestuvinės suknelės. Kad primintų miškų laumę ar fėją, nuotaka dažnai pinasi ir netvarkingai rišasi plaukus (tik tai turi būti atlikta profesionaliai nes sukurti stilingą netvarką yra daug kartų sunkiau, nei klasikinį nuobodų kuodelį). Ypač gražiai atrodo gėlių vainikas. Auskarai – smaragdai, safyrai ar spalvoti akmenukai, ne klasikiniai perlai. Turbūt įspūdingiausia būtų močiutės ar mamos perleisti auskarai su istorija.   Jaunikiui galima rinktis iš visų šviesių ir net ryškių spalvų ir atspalvių kostiumų, liemenių, derinti petnešas. Marškiniai gali būti languoti, dryžuoti ir begalės formų, ir spalvų peteliškių. Svarbu, kad tai būtų nenuobodu, kad neatrodytų lyg banko klerkas pasidabinęs juodu smokingu pagavo laumę miškuose.

Toks skirstymas nėra griežtas, galima ir kai kada net reikia maišyti stilius ir kutri unikalią, vienintelę šventę. Vestuvinių suknelių mados keičiasi vis greičiau. Dauguma nuotakų ieško madingos vestuvinės suknelės, tačiau pagrindas – išlaikytas vientisas stilius ir tinkanti suknelė pagal figūrą. Linkime kiekvienai nuotakai rasti gražiausią vestuvinę suknelę.