Vestuvinių suknelių nuoma

Vestuvinių suknelių nuoma – mitai ir tikrovė

Ko gero sudėtingiausias ir painiausias nuotakos pasirinkimas –vestuvinių suknelių nuoma. Nes perkant viskas ganėtinai paprasta – išsirinkai, susimokėjai ir tiek to vargo. Siuvantis sunku numatyti kas gausis, tačiau gali keisti daug dizaino elementų, kai kada net suknelės formą, tačiau finale suknelė tobulai priglus, bus dekoruota unikaliai ir antros tokios nebus. Nuomos procesas labiausiai masina didelės vertės ir santykinai mažos kainos santykiu. Tačiau čia slypi daug pavojų, pradedant nusivylimu suknelės taisymu ir baigiant baudomis už sugadintą suknelę. Skirtumai yra net skirtinguose vestuvinių suknelių salonuose Vilniuje. Skiriasi ir vestuvinių suknelių nuomos kaina tarp miestų, tarp salonų.

Kokie gi slypi pavojai ir kokiais mitais apipintas šis procesas?

Jei nuomoji vestuvinę suknelę, ją gausi suplėšytą ir netgi purviną.

Taip ir ne. Save gerbiantis vestuvinių suknelių salonas visada stengsis pasirūpinti aukšta suteikiama paslauga. Tačiau tiesa ta, kad ne visoms nuotakoms pavyksta išlaikyti šventės metu vestuvinę suknelę neįplėšus, neįtepus,ne visos dėmės gali būti išvalomos, tad tikimybė rugpjūčio mėnesį gauti ne visai tokią suknelę kurią matavai sausio mėnesį – tikrai didelė. Išeitis – jei suknelė atidedama iki Jūsų šventės. Šią paslaugą taiko nedaug vestuvinių suknelių salonų Vilniuje, tad būtinai pasidomėkite. Ir taip – Vamp mados namuose pasirašius sutartį suknelė supakuojama į maišą ir laukiama nuotaka su bateliais, kad būtų galima taisyti ilgį, atlikti kitas korekcijas, net jei iki vestuvių liko pusmetis – taip galite įsitikinti, kad vestuvinė suknelė tikrai atidėta Jums.

Nuomojantis suknelę joks vestuvinių suknelių nuomos salonas netvarkys iki tobulumo, nes nežino, kokios figūros bus nuotaka po jūsų.

Dalinai. Taip, siaurinant suknelės liemenį, audinio perteklių nukirpus – liemuo atrodys ploniau, tačiau bus neįmanoma paplatinti kitai nuotakai. Tas pats palenkiant suknelės apačią. Vamp mados namuose kainos paskaičiuotos taip, kad mums nebūtų nuostolio net, jei šią suknelę išnuomosim tik Jums.

Nuomojantis niekada negausi madingos vestuvinės suknelės.

Mitas. Naujos, madingos vestuvinės suknelės yra pristatomos beveik metai iki sezono pradžios. Barcelona Bridal Week paroda rengiama balandžio mėnesį kurios metu žymiausi vestuvinių suknelių dizaineriai pristato jau kitų metų vestuvinių suknelių kolekcijas, kurias galima tuoj pat užsakinėti, tad sausio – vasario mėnesiais salonai gauna užsakytas naujausias vestuvines sukneles.

Nuomojantis niekada negausi naujos suknelės.

Mitas. Daugelis vestuvinių suknelių salonų tokią paslaugą teikia, tačiau reikia įdėmiai skaityti sutartį – kas joje nurodyta: naujos suknelės nuoma ar tik suknelės nuoma. Vienas žodis, tačiau labai reikšmingas.

Nuomojantis niekada negausi suknelės su dizaino pakeitimais, nes jos siuvamos pagal numatytą standartą.

Vestuvinių suknelių nuoma dažniausiai veikia tokiu principu. Bet Vamp mados namuose galima keisti modelį, kurį ruošiatės išsinuomoti. Kaip tai įmanoma – nes mes neperkame pasiūtų suknelių, mes jas patys siuvame, tad galime keisti tiek dizainą, tiek dekorą pagal nuotakos norus, ir taip – tokia nuoma yra brangesnė, tačiau tuo pačiu ženkliai pigesnė, nei suknelės pirkimas.

Įplėšus ar ištepus suknelę, teks po vestuvių sumokėti baudą.

Skaitykite sutartį – kas nurodyta ir kaip įvardijamas suknelės pažeidimas. Vamp mados namai netaiko baudų sistemos. Taip, jei piktybiškai suknelė būtų perplėšta per pus – pirmiausia būtų įdomu sužinoti kodėlJ bet kol kas tokių atvejų per 15metų neturėjome. O ištepimai, kulniukų skylutės – yra normalus suknelės nusidėvėjimas, kuris įtrauktas į suknelės kainą.

Po vestuvių teks išvalyti suknelę.

Mitas. Kažkodėl ne viena nuotaka mūsų klausia – ar reiks jai rūpintis suknelės išvalymu? Tikrai ne, juk tam ir yra vestuvinių suknelių nuoma, kai po vestuvių suknelę reikia tik grąžinti, visu kitu pasirūpinsime mes.

Vamp mados namai siūlo unikalią vestuvinių suknelių nuomos galimybę – stilingą vestuvinę suknelę susikurti tokią, apie kokia svajojote, ją tobulai pritaikysime pagal figūrą ir naujutėlaitę išnuomosime jums.