Vestuvinių suknelių matavimas

Taigi– jis paprašė tekėti ir pirmas Jūsų noras – bėgti ieškoti vestuvinės suknelės 🙂

Bet prieš tai – maži namų darbai.

Pirmiausia – atsirinkite, kokios vestuvinės suknelės Jums labiausiai patinka, nereikia viso Pinterest’o, 4-5 nuotraukos su suknelėmis, kurias jūs norėtumėt vilkėti savo vestuvių dieną. Nesukit galvos, ar tai tikrai madingos vestuvinės suknelės, ar jums tai tiks – labai svarbu pamatyti, kas nuotakai yra gražu, kokį dekorą mėgsta, koks siluetas patinka.

Susitarkit dėl susitikimo vestuvinių suknelių salone Vilniuje ar kitame mieste- taip nereikės laukti eilėje.

Prieš apsilankydama salone pamastykit dėl vestuvinės suknelės nuomos, pirkimo, o galbūt vestuvinės suknelės siuvimo – kas Jums būtų priimtiniausia.

Pagalvokit, ką norėtumėte pasiimti kartu. Čia reikia rimtai pagalvoti, nes blogiausias variantas – „pasikviesiu taip pat šią vasarą tekenčią draugę…“ Nuotaka sako – juk bus smagu! Mes galime pasakyti iš patirties –nebus. Pagalvokit, o jei išsirinksite tą pačią suknelę… Taip taip, jau girdžiu – “jos visiškai kitas skonis, ji į tiulį net nežiūri…” Bet gal 60 proc. nuotakų išsirenka visiškai kitokią suknelę, nei planavo! Tad visai tikėtina, kad nei Jūs, nei ji nesirinks tiulinės, o abiem pakirs kojas nuo stilingos vestuvinės suknelės pasiūtos iš standaus Mikado šilko. Todėl kvieskit mamą, sesę ar draugę, bet tik tą, kuri pirmiausiai žiūrės kaip suknelė atrodo ant Jūsų, o ne tą, kurios pirmas sakinys “Nu jau AŠ tokios niekada nesirinkčiau, man tai per daug gėlyčių…”

Pasiruoškite matavimui – kūno spalvos apatiniai būtini, griežtas NE juodoms pėdkelnėms (nebent taip planuojate būti per vestuves), na ir liemenėle kūno spalvos. Kodėl tai svarbu? Nes mūsų suknelės siuvamos iš ploniausių šilkų, derinami spalvų perėjimai, kai balta spalva tarsi tirpsta ir pereina į kitas spalvas, tam tikru kampu gali lyg per rūką šviestis kūno siluetas, viso to nepamatysite dėvėdama juodus apatinius. Beje, vestuvines sukneles jums padės apsirengti, nusirengti, tad būkite pasiruošusios.

Ir pagaliau sutarta diena atėjo – renkatės suknelę! Papasakokit kuo daugiau apie šventę: kur ji vyks, kiek dalyvaus svečių, koks jaunikio ūgis, kokius batelius/basutes planuotumėte rinktis – visa tai labai reikalinga norint parinkti tobuliausią suknelę. Ir nebijokite pasimatuoti kitokią suknelę, kurią jums pasiūlys, kai kada laimė atrasti slepiasi visiškai kitur, nei Jūs tikėjotės, sėkmės!